Буду збирати і викладати сюди важливу інфу по командах на героїк сітха. Вся інфа була/є у нас в Вайбері, але, практично все, окрім найактуальнішого, губиться. Тому, всі (ну, практично всі) поради від наших ветеранів і героїв буде зібрано тут.

Найбільш часто виникають питання по Сестрах Ночі на 3 і 4 фазу. Тактику знають вже всі сестроводи і ті, хто лише готується отримати це почесне звання. А от питання модулів, спорядження, пріоритету статів - дуже популярні. Відповіді - від наших друзів Arksyn, Zergo, Festival і Джон Сноу.

Фаза 3. Дарт Трея та її домашні улюбленці.

Потрібна пачка: Мама Талзін (2 зети), Асажж (зета на унікалку), Зомбі, Бабця Дака (рекомендована зета на унікалку, тільки після Талзін і Асажж!!!), Адепт (мечниця, максимум 8 тір). Всім сестрам, окрім адепта - спорядження бажано мати 12+ тір!

Асажж найважливіша в пачці, тому модулі їй давати топові, пріоритет на швидкість і урон. Чим вище швидкість, тим більше разів Асажж проб"є Треї по мармизі, пока та на колінах. Нагадую: Асажж від пасивки має 15% буст атаки (стакається), тому атаку їй бажно піднімати добряче. Але трикутник ставимо на кріт дамаг в основі!

Талзін швидкість не так важлива, але +70-90 мати треба, додатково урон і кріт.

Дака - швидкість і здоров"я.

Адепт - сет на кріт урон з атакою в допах. Здоров"я і захисту як можна менше - вона  ж у нас камікадзе, вмерти має дуже швидко :)

Зомбі - швидкість. Здоров"я і захисту поменше, вона має швидко вмирати.

Фаза 4. Дарт Ніхілус і Дарт Сіон.

Потрібна пачка: Асажж (2 зети), Мама Талзін (зета на унікалку), Бабця Дака, Талія, Зомбі. Обов"язково мати 11-12+ тір, особливо зомбі!

Далі дослівно цитую те, що сказав Festival:

"Касательно 4 фазы. В идеале Асажж (л), Талзин, Талья, Дака, зомби. Зомби с очень большим количеством ХП и чем быстрей, тем лучше. Дака - здоровье, скорость. Талья - атака, скорость. Асажж - крит урон, атака, скорость средняя, главное урон. Контролируйте красные щиты (прим. - дебаф на зниження броні, розганяє Ніхілуса) на своих персонажах. С такими не бейте Няху, а бейте Сиона. В первую очередь ВСЕГДА сносите Ситха-Убийцу!!! Он пакостит. Снимайте Узы Слабости каждые 20 стаков, благо персонажей поддержки в отряде много. Если Изоляцию получил не Зомби, то самой зомби максимально быстро снимайте ее с изолированного персонажа. Регулярно используйте хилл Тальи и Асажж. Хилл от Даки используйте после снятия 20-25 стаков Уз Слабости, чтоб максимально отхилить. Основная тактика - держать максимуму здоровья, чтоб чаще ходить и больше резать шх Нихилусу. Основной урон - это мамка и Асажж. В моем бою в ярость пришел Сион, а у Нихилуса еще 4 хода оставалось. При ярости жертвуйте кем угодно через щит, но не Дакой или Асажж. Дака воскресит и даст еще пару ударов, Асажж - понятно почему..."